O FIRMIE

Biuro NIERUCHOMOŚCI GEOPIONIER Pośrednictwo i Doradztwo w Obrocie Nieruchomościami założono w 1996 roku jako spółkę cywilną. Od roku 2000 do funkcjonowało jako indywidualna działalność gospodarcza. Od stycznia 2018 funkcjonuje ponownie jako spółka cywilna. Od 1996 roku, nieprzerwanie, pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Piotr Panek, - posiadający licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 3541, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, członek Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, - członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.


Co jest dla nas ważne w pracy:

1. Indywidualne podejście do każdego Klienta.
2. Bezpieczeństwo transakcji.
3. Pełna obsługa.
4. Zadowolenie Klientów,

SPECJALIZACJA POŚREDNICTWA SPRZEDAŻY:
1. mieszkań, domów, gruntów pod zabudowę mieszkaniową, usługową,..      
2. gruntów rolnych i leśnych, gospodarstw rolnych,
3. lokali handlowych, usługowych.

W naszym biurze świadczone są usługi pośrednictwa  SPRZEDAŻY, KUPNA, WYNAJMU, NAJMU wszelkich nieruchomości, zapewniamy pełną obsługę transakcji.

Ogłoszenia mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art 66 kodeksu cywilnego


GODZINY OTWARCIA:
Zainteresowanych zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-16, - w innym czasie po telefonicznym uzgodnieniu terminu,  nr tel.  606 101 061 lub 89 6462102.

Nasz zespół

Piotr Panek

Piotr Panek

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, nr lic. 3541

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z ponad dwudziestosześcioletnim doświadczeniem, numer licencji zawodowej 3541 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, zrzeszony w Warmińsko-Mazursko Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Tomasz

Pośrednik w Obrocie Nieruchmościami, - nr lic. 29365

Co jest dla mnie ważne w pracy:

1. Indywidualne podejście do Klienta.
2. Bezpieczeństwo transakcji.
3. Pełna obsługa.
4. Zadowolenie Klientów

Monika Lisowska - Raźniewska

Monika Lisowska - Raźniewska

Ekspert Finansowy

Od ponad 15 lat związana jestem z branżą finansową. Wieloletnie doświadczenie w bankowości sprawiło, że jako Ekspert Finansowy, przygotowuje swoim Klientom najkorzystniejsze rozwiązania finansowe dostępne na rynku. Analizuję sytuację każdego klienta indywidualnie i czuwam nad całością procesu kredytowego.

Dzięki współpracy z najważniejszymi instytucjami finansowymi w kraju oferuję szeroki wachlarz kredytów hipotecznych i gotówkowych.

Zapraszam do kontaktu

Monika Lisowska-Raźniewska

Ekspert Kredytowy

Beata Dąbrowska

Beata Dąbrowska

Ekspert Finansowy, - kredyty hipoteczne, pożyczki

Ekspert Finansowy z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym w sektorze bankowym. Oferuję swoim Klientom profesjonalną pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dostępnych na rynku.

Wartości, którymi kieruję się w pracy to niezależność, dyskrecja, uczciwość, rzetelność oraz terminowość. Moją przewagą jest wiedza, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta.

Jestem przykładem, że mimo przeciwności losu można realizować własne marzenia i dzięki swojemu zaangażowaniu ułatwiam to moim klientom, szczególnie w procesie uzyskania kredytu na wymarzone lokum.

Moja pozytywna energia, optymistyczne nastawienie oraz zaangażowanie przekładają się na liczne rekomendacje zadowolonych klientów.

Jestem skupiona na budowaniu i utrzymywaniu długoterminowych relacji z klientami i partnerami.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Beata Dąbrowska

Ekspert Finansowy Notus Finanse S.A.